• Místo: Ekofarma bílý mrak, Šachov 13

  • Cena na osobu: 700 Kč

  • Trvání: 4 hodiny

  • 24. 4. 2024 v 17:00 – 21:00 h

Můžete se těšit…

na další konstelační večer se mnou v dubnu.

Konstelační metoda  založena Bertem Hellingerem, díky které se můžeme podívat na naši mysli a vědomí často skryté vlivy na naše vztahy. V rodině, s partnerem, v práci, ve firmě,  nebo v organizacích.

💚 Tímto bych Vás ráda opět pozvala do pohostinných prostor Ekofarmy Bílý mrak na Šachově u Borohrádku na další setkání na téma Systemické konstelace.
💥 Tato metoda je metoda za-zrakem mysli, je využívaná pro vhledy, vnitřní obrazy duše. Během procesu konstelací dochází k pohybu, změně těchto obrazů. Podíváme se z jiného úhlu pohledu na témata, která Vás aktuálně zajímají ať už v systémech rodinných, pracovních nebo firemních.
👉 Budete moci zažít konstelace na vlastní kůži, budete mít možnost přijít s vlastní zakázkou, na kterou Vám postavím konstelaci, vyzkoušíte si postavení v zástupcích rolí. Anebo nemáte zakázku a chcete se prostě dozvědět více o konstelacích. Bude to prostor pro rozšíření obzoru v konstelační práci.
💼 Vycházím ze zkušeností dvouletého sebezkušenostního výcviku pro facilitátory konstelací v Akademii Libchavy, kde jsem měla možnost zažít práci 5 různých dlouholetých konstelářů. Tato škola vychází z principu, že konstelace jako taková podporuje propojení a integraci vnitřních zdrojů s velkým vesmírným zdrojem.
☎ Rezervace předem nutná na telefonu nebo emailem. Nejdéle 48 h předem, pošlu Vám následně do mailu podrobné instrukce. Akce je určena pro min. 5 a max. 12 lidí od 18 let. Cena je 700 Kč/osobu, ať už si necháte postavit vlastní konstelaci nebo ne. Konstelace nejsou vhodné pro osoby v léčbě psychofarmaky. Na místě bude připraveno i drobné občerstvení za dobrovolný příspěvek.

Těším se na Vás.