Reference

Španělština

S Kamčou se učím Španělsky už skoro 3/4 roku. Je to pro mě vždy vlna pozitivní energie i kreativní chvilky. Kamča totiž výuku přizpůsobuje přesně mým potřebám. Podporuje mě v nastavování cíle, dává výzvu, ale přináší i kreativní nápady, které ozvláštní domácí přípravu i naše online setkání. Kromě učení se novému jazyku ve vlastním tempu mi setkání s Kamčou vždy rozzáří celý den, neboť k nim neodmyslitelně patří osobitý smích, který mi spolehlivě pomůže přeladit se na radostnou vlnu. 🙂 Španělštinu s Kamčou bych doporučila každému, kdo se chce radovat ze řivota, vidět kolem sebe krásu a k tomu se naučit nový jazyk či si jen tak španělsky poklábosit. 🙂

Romana Svobodová – koučka a mentorka vzdělávání, fyzioterapeutka

Koučink

Pokud hledáte kouče s opravdovým zájmem o vás, pak Kamča je výbornou volbou. Je velice empatická, kreativní a profesionálka. Pokud se rozhodnete ve svém životě cokoliv změnit, máte v ní nejlepšího průvodce, který vás podrží a inspiruje.

Ivča Zaujecová – asistentka pedagoga

Koučink/Mentorink

Jaká je Kamila Trávníčková? Na první pohled usměvavá pohodářka. A na ten druhý pohled je to velký profík. Měla jsem možnost ji poznat jako zkušenou koučku a mentorku. Při koučování dokázala moji hlavu dostat do pořádných otáček, jejími správnými otázkami jsem si našla cestu a dostala se k cíli. Při sezeních vhodně kombinovala koučovací přístup, kde používala různorodost koučovacích technik a zároveň jasně oddělovala mentorské vedení. Pokud chce životem plavat a ne se plácat na mělčině, s Kamilou se naučíte nové plavecké styly a překonáte klidný rybník i rozbouřené moře. Nejen, že si s ní doplavete k cíli, ale ještě se naučíte potápět a budete z toho mít radost.

Pavlína Žďárková – Specialistka na výživu, podnikatelka

Koučink

Měla jsem možnost se s Kamilou poslední 2 roky opakovaně setkávat v rámci vzdělávacích akcí v Akademii Libchavy, pracovaly jsme spolu v úzkém týmu v rámci výcviku pro kouče a následně jsem Kamču několikrát vyhledala, když jsem potřebovala podporu, nebo se vyznat v těžké životní situaci. Kamča je pro mne výjimečná svou vysokou citlivostí, empatií, schopností porozumění druhému člověku. Vnímám její vstřícnost, bezprostřednost, otevřenost a autenticitu, která mne k ní vždy přitahovala. Kamča je svá a v roli kouče mne provázela mými tématy vždy svým vlídným ale pevným hlasem tak, že jsem se s ní nebála otevírat i složitější témata. S Kamčou si dovolím jít do hloubky, ponořit se a zase vynořit. Dovolím si také experimentovat, odprostit se na chvíli od svých zažitých vzorců: chování a myšlení. Po koučování s Kamčou mi je vždy lehce, cítím nadhled, ale přitom i pevnou půdu pod nohama, což je vzácná kombinace.

Petra Taye – koučka, evaluátorka, facilitátorka, psychoterapeutka

Koučink

S Kamilou jsem se poprvé setkala před několika lety na schůzce Transformačních průvodců. Výrazná a rázná žena. Tak jsem ji vnímala. Pravidelně jsme se poté vídaly při výcviku Druhá spirála kouče v Akademii Libchavy. Nejen přímo v Libchavách, ale i při našich trénincích a setkáních, při kterých jsem měla možnost poznat Kamilu blíže. Výrazná a rázná žena se jako mávnutím kouzelného proutku měnila vždy v někoho, s kým se nebojíte otevřít svá citlivá témata, cítíte jistotu, podporu. Taková setkávání přinášení mnoho užitečného. A Kamča umí mnoho nabídnout.

Markéta Urbánková – HR manažerka, koučka

Konstelace

Konstelace s Kamilou byly moje první reálné naživo, i když jsem o této možnosti už dříve slyšela a díky tomu si vytvořila řadu domněnek. Naštěstí mě samotný proces dost vtáhl…a to se myslím stane každému. Na konci jsem byla vděčná za decentní vedení, milou bezpečnou atmosféru, možnost vstoupit do jiných rolí a vidět svět najednou různýma očima z různých úhlů.

Marta Susová - Spolumajitelka Ekofarmy Bílý mrak

Konstelace
Tvůj „konstelační styl“ je mi Kamilo sympatický. Mám rád, když se dává dostatek času k procítění a prožití. Také je pro mě příjemné, když se mnou nikdo nemanipuluje fyzicky (někteří konsteláři vás popadnout za ramena a dost násilně vás přesouvají-prostě tlačí na pilu).

Roman Černý – učitel, Nauka Bohemia

Španělština
Španělštinu s Kamilou velmi doporučuji. Přináší mi neskutečnou radost. Kamila perfektně vysvětluje gramatiku, vždy je usměvavá, veselá a také spontánní.  Atmosféra v hodině je vždy velmi příjemná a přátelská. Španělština s Kamilou je nezapomenutelným zážitkem. Kamila skvěle studenty motivuje, její výuka je velmi kreativní. Učíme se všemi smysly, doslova zapojujeme celé tělo. Svou výuku okořeňuje španělskými písněmi a tancem. Neučíme se jen z učebnice, ale zabýváme se velmi zábavnými úkoly. Z lekce vždy odcházím pozitivně naladěna. 

Veronika Janoušková – umělkyně, 4. generace výrobců kabelek Hajn.cz

Španělština
Moc Kamile děkuji za hodiny španělštiny. Naučil jsem se spoustu nových slovíček a užitečných frází, ujasnil jsem si gramatická pravidla, ale co je nejlepší, v hodinách jsme hlavně mluvili. Už po pár hodinách pozoruji velký pokrok, španělsky se mi mluví lehce a nemusím nad tím dlouho přemýšlet. Jak ale bude vypadat Vaše hodina, zaleží na Vás, protože se můžete s Kamilou vždy domluvit na tom co budete probírat. Španělštinu s Kamilou bych doporučil, každému kdo se chce naučit španělsky, protože španělština je perfektní a ona je výborná učitelka.  

Tomáš Pšenička – student gymnázia