• Místo: Ekofarma bílý mrak, Šachov

  • Cena na osobu: 1.400 Kč

  • Trvání: 8 hodiny

  • 15. 6. 2024 – 9:30 – 17:30 h

MŮŽETE SE TĚŠIT …

na další konstelační setkání se mnou v červnu.

KONSTELAČNÍ METODA  ZALOŽENA BERTEM HELLINGEREM, DÍKY KTERÉ SE MŮŽEME PODÍVAT NA NAŠI MYSLI A VĚDOMÍ ČASTO SKRYTÉ VLIVY NA NAŠE VZTAHY. V RODINĚ, S PARTNEREM, V PRÁCI, VE FIRMĚ,  NEBO V ORGANIZACÍCH.

💚  Tímto bych Vás ráda opět pozvala do pohostinných prostor Ekofarmy Bílý mrak na Šachově u Borohrádku na další setkání na téma Systemické konstelace.
💥 POZOR ZMĚNA – jedná se tentokrát o sobotu a dávám do prostoru delší čas.
👉 Budete moci zažít konstelace na vlastní kůži, budete mít možnost přijít s vlastní zakázkou, na kterou Vám postavím konstelaci, vyzkoušíte si postavení v zástupcích rolí. Anebo nemáte zakázku a chcete se prostě dozvědět více o konstelacích. Bude to prostor pro rozšíření obzoru v konstelační práci a strávit den v energii rozšiřování vědomí.
🍀 Tato metoda je metoda za-zrakem mysli, je využívaná pro vhledy, vnitřní obrazy duše. Během procesu konstelací dochází k pohybu, změně těchto obrazů. Podíváme se z jiného úhlu pohledu na témata, která Vás aktuálně zajímají ať už v systémech rodinných, pracovních nebo firemních.
⏰ Program se skládá z dopolední části, kdy po úvodní části proběhnou první konstelace. Pak je možné hodinovou pauzu využít pro oběd. K dispozici je kuchyňka s nádobím nebo je možné zajet na oběd do 5 min autem vzdáleného Borohrádku. Odpoledne budeme pokračovat v konstelacích.
Na závěr, pokud bude čas a chuť, nabízím “ OSHO Kundalini meditaci, která je vhodná na závěr dne k uvolnění a podporuje rozpuštění zatuhlého bytí. Vezměte si tedy s sebou jógamatku-deku-polštářek.
😴Je možné individuálně i domluvit si prostory na farmě k přespání.
💼 Vycházím ze zkušeností dvouletého sebezkušenostního výcviku pro facilitátory konstelací v Akademii Libchavy, kde jsem měla možnost zažít práci 5 různých dlouholetých konstelářů. Tato škola vychází z principu, že konstelace jako taková podporuje propojení a integraci vnitřních zdrojů s velkým vesmírným zdrojem.
☎ Rezervace předem nutná na telefonu nebo emailem. Nejdéle 48 h předem, pošlu Vám následně do mailu podrobné instrukce. Akce je určena pro lidi od 18 let. Cena je 1.400 Kč/osobu, ať už si necháte postavit vlastní konstelaci nebo ne. Konstelace nejsou vhodné pro osoby v léčbě psychofarmaky. Na místě bude připraveno i drobné občerstvení za dobrovolný příspěvek, případně pokud to tak cítíte, přineste něco dobrého na zub sami.
👀 Těším se na Vás a společnou energii – Kamila Trávníčková 🙂